Poznajmy się bliżej

Cześć, jestem Piotrek i pomagam firmom zaistnieć w internecie. Tworzę serwisy internetowe i skuteczne kampanie marketingu internetowego, programuję i zapewniam profesjonalne wsparcie techniczne dla biznesu. 

Piotr Półtorak

Web Developer, Certyfikowany Specjalista Google Ads & Google Analytics

Jestem absolwentem Politechniki Opolskiej na kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna. Zawodową przygodę z serwisami internetowymi, marketingiem sieciowym i programowaniem rozpocząłem w 2012 r., a w 2015 r. założyłem własną firmę web4b, która pomaga firmom zaistnieć w internecie.

Specjalizuję się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych serwisów internetowych oraz marketingu internetowym. Tworzę strony internetowe i sklepy internetowe (systemy e-commerce). Realizuję kampanie reklamowe w internecie, w takich narzędziach jak Google Ads i Facebook Ads, oraz zajmuję się analityką internetową. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę i kompetencje praktyczne w dynamicznie rozwijającej się branży internetowej. Posiadam niezbędne certyfikaty: Google ADS i Google Analytics, oraz status Partnera Google.

Otrzymaj indywidualną ofertę

Zadzwoń do mnie lub napisz wiadomość e-mail.
Odpowiem na Twoje pytania i zaproponuję rozwiązania szyte na miarę.