Opinie zadowolonych klientów

Poznaj opinie zadowolonych klientów o web4b. Sprawdź, co o współpracy ze mną mówią ludzie, dla których realizowałem nowe serwisy internetowe, marketing internetowy i doradztwo techniczne.

Małgorzata Bargielska

Po wielu latach poszukiwania kompetentnego, szybkiego i sprawnego specjalisty wreszcie natrafiliśmy na Pana Piotra. Rozległa wiedza, terminowość, doskonały kontakt – szczerze polecam.

HAUEVER.PL

Ewa Kudłacz-Orciuch

Piotr wykonał dla nas 3 nowe strony, a 1 poprawiał. Dlaczego on? Pierwszorzędna obsługa na najwyższym poziomie i przy atrakcyjnych cenach (podłączenie Google Analytics w cenie), znakomity, stały, szybki i sympatyczny kontakt, maksymalne zaangażowanie oraz wsparcie na absolutnie każdym etapie wdrażania nowej strony i po realizacji, uczciwość i terminowość – to jedynie część długiej listy zalet web4b i Piotra. Zdecydowanie polecam!

MOTLE.PL

Sebastian Młynarczyk

Web4b – kreatywność, pasja i zaangażowanie, szybki i łatwy kontakt. Dziękujemy za pomoc i cierpliwość. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy!

M-KRZEWY.PL

Wiktor Tokarski

Z usług web4b korzystam od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolony. Wszystkie usługi świadczone do tej pory były na wysokim poziomie i w przystępnych cenach. Bardzo polecam!

WIKTORTOKARSKI.PL

Krystyna Komenda

Polecam bardzo. Znalazłam fachowca, który dla mnie laiczki, jest bezcenny. Dziękuję, panie Piotrze, za opiekę nad moją witryną, za cierpliwość w wysłuchiwaniu moich problemów z nią związanych i bardzo szybkie ich rozwiązywanie.

SZKOLAPLYWANIA.PL

Otrzymaj indywidualną ofertę

Zadzwoń do mnie lub napisz wiadomość e-mail.
Odpowiem na Twoje pytania i zaproponuję rozwiązania szyte na miarę.